Üst düzey para kazanma modeli.

AdMob'un yenilikçi reklam biçimleri ve gelişmiş para kazanma teknolojisi sayesinde, geliriniz ve oyuncu deneyimi arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz. Hem sürükleyici mobil oyun deneyimleri sunabilir hem her bir gösterimin değerini en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Başlarken
Üst düzey para kazanma modeli.

Oyununuzu ileri taşıyın.

AdMob, reklamları oyununuza entegre etmenizi kolaylaştırır. Böylece siz, oyuncular için en iyi kullanıcı deneyimini oluşturmaya odaklanabilirsiniz.

photo
photo

Uzun süreli gelirinizi en üst düzeye çıkarın.

 • Uyumlulaştırma

  AdMob Uyumlulaştırması, dünyanın dört bir yanında birden fazla reklam ağıyla verimli şekilde çalışarak doluluk oranınızı ve gelirinizi en üst düzeye çıkarmanızı sağlar.

 • Bidding

  Bidding sayesinde reklam kaynaklarınız her bir gösterim için gerçek zamanlı olarak teklif verebilir. Tüm katılımcı ağlar aynı öncelikte rekabet eder, böylece bir gösterimin kazananı en yüksek ödeme yapan teklife gider.

Oyununuzu büyütmek için ihtiyaç duyduğunuz yanıtlara ulaşın.

Oyununuzu büyütmek için ihtiyaç duyduğunuz yanıtlara ulaşın.

Oyununuzu büyütmek için ihtiyaç duyduğunuz yanıtlara ulaşın.
 • Oyunculara dair faydalı analizlere ulaşın

  AdMob kontrol paneli size reklam performansınız ve kullanıcı etkileşiminiz hakkında uygulanabilir analizler sunar. Böylece oyuncularınızın yaşam boyu değerini optimize edebilirsiniz.

 • Süreç içinde optimize edin

  AdMob sayesinde, asla işe yaramayan reklamlara takılıp kalmayacaksınız. Oyuncu analizleri size, süreç esnasında gerekli düzeltmeleri yapmak için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri sağlayacak.

photo

Oyuncuların oyununuza duyduğu ilgiyi koruyun.

Çok çeşitli reklam biçimleri arasından seçim yaparak oyununuz için en iyi reklam deneyimini oluşturun.

photo
 • Ödüllü video reklamlar

  Ödüllü reklamlar UİSA teklifinizin tamamlayıcı bir parçasıdır ve kullanıcıların reklamları izleyerek seçkin premium özellikleri deneyebilmelerini sağlar.

 • Banner'lar ve geçiş reklamları

  Banner'lar ve geçiş reklamları, oyununuzdaki reklam yerleşimlerini çeşitlendirerek görüntüleme ve tıklama oranlarını artırır.

photo

Daha kısa sürede daha fazla işlem yapın.

photo
 • Oyuncuları korumaya yönelik politikalar

  Güçlü reklam politikaları ve yayıncı denetimleri, marka için güvenli bir ortam oluşturmanıza yardımcı olur. Oluşabilecek her türlü sorunu hızlıca çözmek için AdMob Politika Merkezi'ni kullanın.

 • Kontrol sizde

  Esnek reklam engelleme denetimleri, oyununuzda gösterilen reklamlar üzerinde tam kontrole sahip olmanızı sağlar.

Tüm oyun türlerine yönelik reklamlar.

Her oyun farklıdır. AdMob, sizin oyununuz için en çok işe yarayacak para kazanma stratejilerini sunar.

 • Karma para kazanma

  Karma para kazanma

  Basit oyunlarda genelde hem UİSA modelleri hem reklam destekli modeller kullanılır. Oyuncularınıza en uygun reklam türlerini seçmenize yardımcı olacak çok sayıda AdMob aracından yararlanın.

 • Reklam destekli

  Reklam destekli

  Hiper-basit oyunlar, geniş bir oyuncu kitlesinin ilgisini hızla çekebilir. Sunduğu güçlü para kazandırma platformu aracılığıyla AdMob, analizler ve uyumlulaştırma araçlarını kullanarak reklam stratejinizi optimize edip kazancınızı en üst düzeye çıkarmanızı sağlar.

Başlamak çok kolay.

Bugün AdMob'a kaydolun ve oyununuzdan daha fazla yararlanın.

Danışmak istediğiniz konular mı var?

Bize ulaşın.
Başlamak çok kolay.