AdMob avantajlarını keşfedin.

Geliştiriciler düşünülerek tasarlanmış olan AdMob, uygulamanızdan daha fazla gelir elde etmenizi, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmanızı ve harekete geçirici analizleri keşfetmenizi sağlar. Üstelik bunların hepsini, zor işleri sizin yerinize yapan otomatik araçlarla gerçekleştirir.

AdMob avantajlarını keşfedin.

Reklam gelirinizi en üst düzeye çıkarın.

Dünyanın en büyük reklam ağlarından biri olan AdMob, kazancınızı en üst düzeye çıkarmak üzere, reklam alanınız için rekabet eden milyonlarca reklamverenle çalışır ve sürecin denetimini tamamen size bırakır.

Google Reklam Ağları

Daha fazla talep oluşturun.

Dünya genelinde 100'ün üzerinde ağdan, konumunuz ve reklam biçimleriniz için en iyi performans gösterenleri seçin.

Bidding ile birleşik açık artırmalar

Her gösterim için en yüksek BGBM'yi kazanın.

Reklam kaynaklarınız, katılımcı ağların tamamına eşzamanlı çağrıda bulunarak her bir gösterim için gerçek zamanlı teklif verebilir. Bu sayede, her zaman en çok ödeme yapan reklamverene ulaşırsınız.

AdMob teklifli sistemi hakkında fazla bilgi

Daha fazla talep oluşturun.
Canlı BGBM'ler

Kazancınızı en üst düzeye çıkarın.

Gerçek zamanlı BGBM verilerini reklamverenlerden doğrudan alarak zamandan tasarruf edin, daha fazla para kazanın ve maliyetli hatalardan kurtulun.
İş Ortağı Reklam Ağları

Yüksek doluluk oranları yakalayın.

Aynı zamanda programatik alıcılara gerçek zamanlı olarak reklam alanı sattığımız için, dünya genelinde sektördeki en yüksek doluluk oranlarını yakalayabilirsiniz.

Kazancınızı en üst düzeye çıkarın.

Uygulamanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm reklam biçimlerine sahip olun.

Bir yandan kullanıcı deneyiminizi iyileştirirken diğer yandan daha fazla kazanmanıza yardımcı olması için, uygulamanıza entegre etmek üzere doğru reklam biçimi kombinasyonunu bulun.

yerel reklamlar

Sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunun.

Reklamları uygulamanız için özelleştirerek etkileyici bir kullanıcı deneyimi sunun. Uygulamanızın doğal bir parçası gibi görünen ve hissettiren reklamlar için, yerel uygulama kodunuzun reklam bileşenlerini size göndeririz.

Sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunun.
ödüllü reklamlar

Etkileşimi ve reklam gelirini en üst düzeye çıkarın.

Kullanıcılarınız uygulama içi ödüller karşılığında bir video reklamla etkileşimde bulunmayı ya da istedikleri zaman reklamı devre dışı bırakmayı seçebilir. Bu ödüllü reklamlar, uygulama gelirinizi optimize eder ve kullanıcılarınızın memnun kalmasını sağlar.

Etkileşimi ve reklam gelirini en üst düzeye çıkarın.
Geçiş Reklamları ve Banner Reklamlar

Mükemmel uyum için esnek biçimler kullanın.

Banner reklamlarımız, dokunulduğunda tam ekrana genişler ve kullanıcı cihazını döndürdüğünde otomatik olarak yeniden boyutlandırılır. Doğal durak veya geçiş noktalarında gösterilen geçiş reklamları, uygulamanızın akışını bozmadan ilgi çekici marka deneyimleri oluşturur.

Mükemmel uyum için esnek biçimler kullanın.

Harekete geçirici analizlere ulaşın.

AdMob, Firebase için Google Analytics'teki reklam isteği düzeyinde gelir verileri gibi daha akıllı analiz ve raporlama özellikleri sunar. Bunlar sayesinde uygulamanız için daha iyi kararlar alabilirsiniz.

Firebase için Google Analytics entegrasyonu

Firebase için Google Analytics ile ücretsiz ve sınırsız analizlere ulaşın.

Kazancınızı artırmanızı ve daha iyi uygulamalar geliştirmenizi sağlayacak yeni analizleri keşfetmek için, uygulamanızı Firebase'e bağlayın. Hatta kullanıcıları segmentlere ayırmak için Firebase'de kitleler oluşturabilir ve ardından hangi kullanıcıların size en fazla kazanç sağladığını öğrenmek için raporları inceleyebilirsiniz.

Firebase için Google Analytics ile ücretsiz ve sınırsız analizlere ulaşın.
Özelleştirilebilir Raporlama

Sizin için önemli olan analizleri keşfedin.

Reklamcılık kazancı ve uygulama içi satın alma geliri de dahil olmak üzere tüm gelir akışlarınızı bir arada görün. AdMob, Firebase için Google Analytics entegrasyonu sayesinde, gösterim düzeyinde reklam gelirini otomatik olarak Yaşam Boyu Değer ve Kullanıcı Başına Ortalama Gelir metriklerine dönüştürür. Bu metriklerden yararlanarak, kitle segmentlerinizin her biri için özel reklam deneyimleri oluşturabilir ve değer artışını takip edebilirsiniz.

Sizin için önemli olan analizleri keşfedin.

İşin zor kısmını bize bırakın.

Otomatik araçlarımızla gündelik işlerinizi kolaylaştırın. Birkaç dakikada, uygulamanız ve kitleleriniz için özel olarak oluşturulmuş denetimler ayarlayabilirsiniz. Sonra da arkanıza yaslanır ve Google'ın yerleşik güvenlik standartlarından istifade edersiniz.

 • Reklamlarınızı tek bir yerden rahatça inceleyin.
  Reklam İnceleme Merkezi

  Reklamlarınızı tek bir yerden rahatça inceleyin.

  Uygulamalarınızda görünen reklamlar üzerinde denetim sahibi olun. Gösterilen reklamları tek tek inceleyebilir ve ileride gösterilip gösterilmeyeceklerine karar verebilirsiniz. Uygulamalarınızda reklam göstermiş Google Ads reklamverenlerine ait reklamları dahi engelleyebilirsiniz.

 • Uygulamanızda gösterilen reklam türlerini denetleyin.
  engelleme denetimleri

  Uygulamanızda gösterilen reklam türlerini denetleyin.

  Kullanımı kolay tek bir kontrol panelinden, reklamları reklamveren URL'si, kategori veya reklam ağına göre otomatik olarak engelleyebilirsiniz. Ayrıca, uygulama tanıtımı (veya "tıkla ve indir") reklamları, hassas konulardaki reklamlar ve daha fazlasına engel koyabilirsiniz. Belirli kitleler için uygunsuz olarak değerlendirilen reklamları da kolayca filtreleyebilirsiniz.

 • Yerleşik marka denetimleriyle uygulamanızı koruyun.
  Marka güvenliği

  Yerleşik marka denetimleriyle uygulamanızı koruyun.

  Google, reklam alanı alacak ve satacak reklamverenler ve yayıncılar açısından marka güvenliğine sahip bir ortam sağlamak için sıkı bir şekilde çalışır. Google görüntülü reklamları farklı kitleler ve diller için güvenli bir pazar yeri sağladığından, markanızın başından itibaren emin ellerde olduğunu bilmenin rahatlığını yaşarsınız.

Başlamak çok kolay.

Bugün AdMob'a kaydolun ve uygulamanızdan daha fazla yararlanın.

Danışmak istediğiniz konular mı var?

Bize ulaşın.
Başlamak çok kolay.