Teklifli sistemi kullanmaya başlayın

Birkaç adımda, reklam isteklerini karşılamak için diğer reklam kaynaklarıyla birlikte çalışacak şekilde teklifli sistemi ayarlayabilirsiniz. Nasıl başlayacağınızı buradan öğrenebilirsiniz:

1

Kaydol

Mevcut Google Ads ve AdSense hesaplarınız için kullandığınız Google Hesabı ile kaydolun. Bu ürünlerde hesabınız yoksa hesap oluşturma adımlarında size yardımcı olacağız.

Başlayın
photo
2

Uygulama ayrıntılarınızı ekleyin

Uygulamanız bir uygulama mağazasında yayınlanmış veya henüz test aşamasında olabilir. İki durumda da uygulamanın hazırlık durumunun incelenmesi sürecini başlatmak için mobil platformunuzun ve uygulamanızın adını eklemeniz gerekir. Tam olarak reklam sunabilmeleri için tüm yeni uygulamaların uygulama hazırlık durumu incelemesinden geçmesi gerekir.

Uygulama ayrıntılarını ekleyin
photo
3

Uyumlulaştırma grubu oluşturun

Uyumlulaştırma grupları, belirlediğiniz hedefleme ayarlarının kombinasyonlarıdır. Uyumlulaştırma seçeneklerini her reklam birimi için ayrı ayrı ayarlamak yerine reklam birimlerinizi ve kaynaklarınızı istediğiniz uyumlulaştırma gruplarına ekleyebilirsiniz.

Uyumlulaştırma grupları oluşturun
photo
4

Reklam kaynağı iş ortaklıkları kurun

Reklam kaynaklarıyla iş ortaklığı sözleşmeleri imzalayarak teklifli sistemle çalışmaya başlayın. Bazı iş ortaklıkları doğrudan AdMob'da kurulabilir. Bazı iş ortaklıkları için ise reklam kaynağının ana sayfasında hesap oluşturmak gibi basit işlemler yeterli olabilir.

Reklam kaynağı seçin
photo
5

Teklifli sistemi kullanmaya başlayın

Uyumlulaştırma grubu oluşturduktan sonra, reklam isteklerinize teklif vermesini istediğiniz reklam kaynaklarını seçebilirsiniz. Gerekli tüm SDK'ları ve reklam birimi eşlemelerini ayarlamanızın ardından teklifli sistem, şelale uyumlulaştırmasında olduğu gibi diğer reklam kaynaklarıyla birlikte çalışmaya başlar.

Teklifli sistemi etkinleştirin
photo

AdMob'u kullanmaya başlayın

AdMob, her bir gösterimin değerini olabildiğince artırarak mobil uygulamanızdan para kazanmanıza yardımcı olan ve ilgili tüm işlemleri aynı yerden yapabilmenize olanak tanıyan, uygulama odaklı bir mobil reklamcılık platformudur. Başlamaya hazır mısınız?

AdMob'a kaydolun
AdMob'u kullanmaya başlayın